Szeretnéd még gyorsabban elérni a célod?
Add hozzá a csoportos órákat⬇️
Write your awesome label here.
Résztvevők véleménye🤩
Hogyan működik?
Önfeledt angol beszélgetések
Pozitív, támogató csoport
2 hetente másfél órás online órák
Felgyorsított fejlődés
+ személyes essay javítás
Pozitív, támogató csoport
2 hetente másfél órás online órák
Felgyorsított fejlődés
+ személyes essay javítás
A kurzust segítő élő órák szezonálisan indulnak januárban és szeptemberben.
🗓️A következő szezonban Szeptembertő December végéig 2 hetente találkozunk online csoportos órák kereteiben (ZOOM-on), hogy a kurzusban előforduló témákhoz kapcsolódó témákról beszéljünk.
👥Ebben a szezonban 4 csoport indul, mindegyik csoport 5 fős, hogy mindenkire elég idő jusson és egy kellemes csoportos beszélgetést ki tudjunk alakítani, miközben javítást és plusz tippeket kapsz ahhoz, hogy jobban és magabiztosabban beszélj.
✅ÉS a csoport tagjaként személyes essay (fogalmazás) javítást is kapsz a szezon alatt. Ez pluszban segít, javít és motivál arra hogy a szezon alatt minél tovább haladj a kurzuson belül.
A 4 csoportról további részletet Augusztusban fogok megjeleníteni. Addig is⬇️
🗓️A következő szezonban Szeptembertő December végéig 2 hetente találkozunk online csoportos órák kereteiben (ZOOM-on), hogy a kurzusban előforduló témákhoz kapcsolódó témákról beszéljünk.
👥Ebben a szezonban 4 csoport indul, mindegyik csoport 5 fős, hogy mindenkire elég idő jusson és egy kellemes csoportos beszélgetést ki tudjunk alakítani, miközben javítást és plusz tippeket kapsz ahhoz, hogy jobban és magabiztosabban beszélj.
✅ÉS a csoport tagjaként személyes essay (fogalmazás) javítást is kapsz a szezon alatt. Ez pluszban segít, javít és motivál arra hogy a szezon alatt minél tovább haladj a kurzuson belül.
A 4 csoportról további részletet Augusztusban fogok megjeleníteni. Addig is⬇️
Iratkozz fel a várólistára!
Hogy ne maradj le, mielőtt a beiratkozás megnyílna es betelne:
Thank you!
Gyakori kérdések
Akkor pontosan mikor is lesznek az órák?
2026 augusztus 1.-én lesznek az órák pontos dátumai és ideje feltéve ide az oldalra, és instagramra/facebookra is.
Hogyan tudok csatlakozni majd az órákra?
Az órák ZOOM-on lesznek tartva, és hozzáadás után rögtön fogsz kapni egy emailt amiben megtalálod a linket, amivel minden órára csatlakozhatsz.
Miről fogunk beszélgetni? Honnan fogom tudni az adott óra témáját?
Hozzáadás után rögtön fogsz kapni emailt az első hónap óráinak témáiról, majd utána minden hónap végén a következő hónap óráinak témáiról szintén emailben. A témák a kurzus moduljai anyagának alapulnak: minden olyan téma, ami személyes hétköznapi beszélgetések alapján is bármikor felmerülhet.
Kell felkészülnöm az órákra?
Felkészülés nem szükséges, és nincs házi feladat sem. Az órák lényege a spontán gyakorlás. De ha szeretnél felkészülni, akkor azt javaslom, hogy nézd meg az aktuális óra témáját, és írj le pár gondolatot a témában, ami rád és a te életedre igaz.
Milyen szinten kell hogy legyek?
Nincs szint minimum, sem maximum. Ezek az órák azért vannak, hogy bármilyen szinten is vagy, tudj fejlődni, gyakorolni és megtanulni magabiztosan beszélni.
Különböző szintűek lesznek a csoportok?
Mivel a való életben sem mindig a szintünknek pontosan megfelelő beszélgető partnerünk van, ezek az órák sincsenek különböző szintekre bontva. VISZONT pont ezért kis létszámúak az órák, hogy mindenkire elég idő jusson. Ne izgulj, a legtöbb résztvevő ugyanolyan problémákkal küszködik, mint te, így nem kell félned attól, hogy túlságosan lemaradt lennél, vagy attól, hogy nem fogsz tudni valamit mondani. Ha valami nem megy, együtt összerakjuk, segítek, hiszen azért jössz órára hogy kifejleszd a beszédkészséghez való tudást.
Mi van, ha néha nem tudok órán részt venni?
Semmi gond, minden órát felveszünk és a felvett videót minden hónap végén kiküldöm emailben, így akár lemaradtál, akár részt vettél, vissza tudod nézni.
Lehet, hogy csak megpróbálom 1-2 alkalommal, és meglátjuk, hogy megy-e?
Nincsen próba időszak, hiszen az órák lényege a több hónapon belül végzett gyakorlás és tanulás. A beszélgetős órák hozzáadásával meghozod a döntést, hogy végig jársz a szezon összes órájára (hacsaknem éppen valami közbe jön), és felvállalod a szezon összes havi díjának kifizetését.
Lehet, hogy nem járom végig a teljes szezont (6 vagy 4 hónap)?
Technikailag annyi órára jössz, amennyire időd van, de a szezon összes havi díjár köteles vagy kifizetni, még akkor is ha úgy döntesz, hogy nem minden órára jössz el. Mielőtt hozzáadnád, hozd meg a döntést magadban, hogy igenis végig csinálod, hogy a lehető legjobb eredményt tapasztald.
Ha ezt hozzáadom a kurzus tagságomhoz, muszáj a kurzust a szezonon belül elvégeznem?
Nem. A kurzussal olyan ütemben haladhatsz, ahogy időd és kedved van, viszont én javaslom hogy ha már hozzáadtad ezt az opciót, akkor használd ki az ez által kreált határidőt és motiváld magad hogy a szezon végére a kurzust is be tudd fejezni. így fogod a legnagyon fejlődést látni legrövidebb időn belül. Illetve, minél többet tanulsz a kurzus anyagából, annál könnyebben fogsz tudni kommunikálni órán, és minél több fogalmazást végzel el a szezonon belül, annál többre kapsz személyes javítást.
Beiratkozhatok több szezonra is?
Igen, amennyire csak szeretnél. SŐT én javaslom is hogy egy 6 hónapos és egy 4 hónapos szezonon is részt vegyél, hogy maximális gyakorlási lehetőséget kapj, ugyanis a 6 hónapos és 4 hónapos szezonnak különböző témái lesznek.
Tudok máshogy is fizetni?
Nem, csak a gombra kattintva a weboldalon tudsz fizetni.
